Albon, F1 Esports Sanal GP Serisini yüksek seviyede tamamladı


Debutant Olsson, yarış olayı eski kayakçı düşmeden dördüncü sırada yer alıyor.

19.06.2020 13:22
Alexander Albon, F1 Esports Sanal GP Serisini Kanadalı Circuit Gilles Villeneuve'de ikinci sırada ve takım arkadaşı Jon Olsson 19'uncu sırada tamamladı. Bilmeniz gereken her şey:

- Gerçek 2020 Formula 1 yarışlarının yerini alan dizinin sekizinci ve son turunda, İngiliz-İngiliz sürücü Albon'un debutant ve eski kayakçı Olsson'un katıldığı görülmüştür.

- Aston Martin Red Bull Racing ikilisi, formdaki Williams sürücüsü George Russell'ı reddetmek için Sanal Kanada GP'sinde derinlere inmek zorunda kalacaklarını biliyordu.

- Albon, finali ikinci sırada ön sırada başlatacak güçlü bir elemeye sahipken, bu arada iki kez Winter X Games altın madalya sahibi Olsson 20'de geri döndü.

- Albon, Albon'un polis memuru Russell ile büyüleyici bir düelloya girmeden önce açılış turunda 10. sıraya yükselen Olsson için harika bir başlangıç ​​yaptı.

- İsveçli Olsson, 19'unda damalı bayrağa varan bir yarış olayının kurbanına düşmeden önce dördüncü seviyeye kadar inanılmaz bir başlangıç ​​yaptı.

- Olsson, 37, “Kesinlikle çok sevdim - Aston Martin Red Bull Racing'in bir parçası olmak çok güzeldi ve yarış arkadan bir vuruş beni şampiyon duvarına sokana kadar inanılmaz bir şekilde gidiyordu. gerçek F1 deneyimi! "

- Albon, 24, ekledi: "Niteliklerimi çok kötü bir şekilde berbat ettim, ama gerçekten kötü bağlantı sorunlarım oldu, yardımcı olmadı. Hız oradaydı ama Turn One'da marjinal olan sınırlar aldım, sonra bir sonraki itme bir ve iki sektörde mor olduğum turda, kutup şansımı sonlandıran son sektörde trafik aldım, yine de P2 yarışı başlatmak için kötü bir yer değildi ama sonra internetim daha da kötüleşti. , oyunum gecikmeli idi ve zıplamaya devam etti, bu yüzden pistte nerede olduğumu bilmek zordu. Vermek için daha fazla hızım vardı ama podyumda ikinci oldu. Montreal gibi bir pistte deneyimin tadını çıkardı Sanal GP'ler çok eğlenceliydi ve kesinlikle bizi aktif tuttular, ama şimdi 'gerçek şeye geri dönmek için sabırsızlanıyorum. "

F1 Virtual Canadian GP seçilen sonuçlar:
1. George Russell - Williams
2. Alex Albon - Aston Martin Red Bull Racing
3. Esteban Gutierrez - Mercedes
4. Caio Collet - Renault
5. Ben Daly - McLaren
19. Jon Olsson - Aston Martin Red Bull
Etiketler: George Russell Williams Alex Albon Aston Martin Red Bull Racing Esteban Gutierrez Mercedes
77

Hava Durumu ANKARA