Ağustos Ayında Pistlerde Motor Sporları Şöleni Var


Red Bull sporcuları Toprak Razgatlıoğlu, Ayhancan Güven, Can Öncü ve Deniz Öncü’nün de pistlerde olacağı motor sporları ile dolu bir ay bizi bekliyor.

03.08.2020 16:23
Motor sporları sezonlarının geri dönmesi ile birlikte pistlerde de heyecan yeniden başladı. İki büyük organizasyon, Formula 1 ve MotoGP halihazırda geri dönmüş ve kulaklarımızın pasını silmişti. 

Bu hafta sonundan itibaren ise Red Bull ile yarıştığı Dünya Superbike Şampiyonası ve Dünya Supersport Şampiyonası geri dönüyor. 

Biz de bunu fırsat bilip Red Bull’un motorsporları atletlerinin son durumlarına ve takvimlerine baktık. 

Gayet iyi geçirdiği virtual sezonunun ardından pistlere geri dönen Ayhancan Güven Porsche Mobil 1 Supercup sezonunda şu ana kadar üç yarışta boy gösterdi. 


Ayhancan, sezonun ilk yarışında istediği performansı veremese de ikinci ve üçüncü yarışlarda hızını ve yeteneğini yeniden ortaya koydu. Red Bull Ring ve Hungaroring pistindeki iki yarışta da podyumun ikinci basamağına çıkan Ayhancan’ın ağustos takvimi de yoğun. 

İngiltere’deki iki yarışın ardından önce İspanya ardından ise Belçika’da yarışacak olan Ayhancan, sezonu ise 6 Eylül’de İtalya’da tamamlayacak.

Etiketler: Motor sporları sezonları Red Bull Ring ve Hungaroring pistindeki
95

Hava Durumu ANKARA