Nurhan Akın´a FIA´dan Uluslararası Ödül


Her yıl FIA Gönüllüler ve Görevliler Komisyonu tarafından Dünya çapındaki görevliler arasında belirlenen 'Yılın En İyi Görevlisi' ödülü bu yıl bir kez daha ülkemize geliyor...

01.11.2016 20:22
TOSFED tarafından çalışkanlığı, disiplini ve birçok yarışta aldığı aktif görevler göz önünde bulundurularak aday gösterilen Nurhan Akın, FIA tarafından bu ödüle layık görüldü.

2011 yılından bu yana üniversite eğitimi nedeniyle bulunduğu Ankara'da gözetmenliğe devam eden 26 yaşındaki Akın, bugüne kadar birçok farklı branşta ulusal ve uluslararası yarışlarda görev aldı. Son 2 yıldır üst düzey olarak başta Türkiye Offroad Şampiyonası olmak  üzere karting hariç tüm branşlarda görev alan Akın, 2011-2012 yılalrında D ve C gözetmenler arasında Ankara Gözetmen Kurulu (AGK) içinde en iyi gözetmen seçilmişti.

TOSFED Başkanı Serkan Yazıcı; konu ile ilgili olarak “Ankara İl Gözetmen Kurulu gözetmenlerimizden Nurhan Akın’ın ortaya koyduğu başarının getirdiği ‘FIA Best Marshal Of The Season’ ödülü en başta şahsımı, Yönetim Kurulumu, bütün çalışma arkadaşlarımı ve ailemizin en değerli fertleri gözetmen arkadaşlarımı onurlandırmıştır. Genç arkadaşımızın başarısını tüm kalbi duygularımla tebrik ediyor ve açtığı bu yolun diğer çalışma arkadaşlarımıza da örnek olmasını diliyorum” açıklamasını yaptı. 

Etiketler: Türkiye Offroad Şampiyonası
510

Hava Durumu ANKARA