F1, Formula 1, WRC, MotoGP, Motor Sporları Haberleri

Türkiye'nin Motor Sporları Sitesi

Alfa Romeo F1 Team:”Biz hazırız”

Arka arkaya yarışlar çift taraflı bir fırsat olarak gördüğünü açıkladı Alfa Romeo Formula 1 takımı ve hafta sonu için hazır olduklarını kaleme aldıkları bir yazı yayınladı takım resmi web sitesinde.

Pist bir yandan, iki hafta içinde iki yarış etkinliğinin lojistik, zihinsel ve fiziksel yüklerini yönetmekle görevli herhangi bir takım için bir meydan okumadır; Öte yandan, eldeki işe odaklanmanın toplam olduğu ve birine işleri düzeltmek için iki şans verildiği heyecan verici, adrenalin dolu bir zaman, işleri düzeltmek için acil bir fırsat olarak görüdüğünü açıkadı.

Bu, bazı yanlışları düzeltmek için yakıcı bir arzuyla bir yarışa yaklaşırken, sezonun ilk iki yarışından sonra, performanslarımızın muhtemelen hak ettiği puanları alamayınca, önce Portekiz’e gideriz ve sonra İspanya çetelemizi işaretten almaya karar verdik açıklamasını yaptı takım.

Açılış yarışlarının şanssızlığıyla sarsılmamış takım içinde özgüvenimiz yüksektir. Talihin salıncakları yakında bizi sevecektir ve onlarla birlikte gelişmiş formumuz için haklı ödüller gelmelidir.

Bu arada, sıkı çalışma ve bağlılık tereddütsüz kalır. İberya’ya sessiz bir güvenle dönüyoruz, hak ettiğimiz sonuçları eve getirmek için mücadele etmeye hazırız.

Kimi Raikkönen ve Antonio Giovinazzi iki antrenman seansında rekabetçi

Kimi Raikkönen RusyaGp’sinde pistlere geri dönüyor.

Alfa Romeo Racing ORLEN 13 ve 14 ncü

Antonio evinde uçuyor