Alfa Romeo F1 Team:”Biz hazırız”

Arka arkaya yarışlar çift taraflı bir fırsat olarak gördüğünü açıkladı Alfa Romeo Formula 1 takımı ve hafta sonu için hazır olduklarını kaleme aldıkları bir yazı yayınladı takım resmi web sitesinde.

Pist bir yandan, iki hafta içinde iki yarış etkinliğinin lojistik, zihinsel ve fiziksel yüklerini yönetmekle görevli herhangi bir takım için bir meydan okumadır; Öte yandan, eldeki işe odaklanmanın toplam olduğu ve birine işleri düzeltmek için iki şans verildiği heyecan verici, adrenalin dolu bir zaman, işleri düzeltmek için acil bir fırsat olarak görüdüğünü açıkadı.

Bu, bazı yanlışları düzeltmek için yakıcı bir arzuyla bir yarışa yaklaşırken, sezonun ilk iki yarışından sonra, performanslarımızın muhtemelen hak ettiği puanları alamayınca, önce Portekiz’e gideriz ve sonra İspanya çetelemizi işaretten almaya karar verdik açıklamasını yaptı takım.

Açılış yarışlarının şanssızlığıyla sarsılmamış takım içinde özgüvenimiz yüksektir. Talihin salıncakları yakında bizi sevecektir ve onlarla birlikte gelişmiş formumuz için haklı ödüller gelmelidir.

Bu arada, sıkı çalışma ve bağlılık tereddütsüz kalır. İberya’ya sessiz bir güvenle dönüyoruz, hak ettiğimiz sonuçları eve getirmek için mücadele etmeye hazırız.

Üst üste ikinci puan finişi

İlk zaman turunda 15. virajda duvara çarptı

Umarım yarın güçlü bir gün görebiliriz.

”Takımımıza, aracımıza ve şansımıza olan güven dolu yaklaşıyoruz”