F1, Formula 1, WRC, MotoGP, Motor Sporları Haberleri

Türkiye'nin Motor Sporları Sitesi

Bizim için cesaret verici bir gün oldu

Carlos Sainz #55 Bizim için cesaret verici bir gün oldu. FP1'den hemen sonra pistin oldukça fazla kavramaya sahip olduğunu gördük, bu da aracın genel dengesine yardımcı oldu.

Carlos Sainz #55 Bizim için cesaret verici bir gün oldu. FP1’den hemen sonra pistin oldukça fazla kavramaya sahip olduğunu gördük, bu da aracın genel dengesine yardımcı oldu.

Ancak, FP2’de denge, özellikle son sektör için aradığım şeyden biraz uzaklaştı.

Umarım çalışmaya ve kazmaya devam edebiliriz ve yarınki elemeler için hepsini bir araya getirebiliriz.

Carlos Sainz

Q3’e ulaşmak kolay olmayacak, çünkü üç veya dört arabanın aynı onuncu sırada olmasını bekliyoruz, bu yüzden mümkün olduğunca hazırlıklı olduğumuzdan emin olmalıyız.

İspanya Grand Prix’si için ilk antrenman seansında Scuderia Ferrari sürücüleri Charles Leclerc ile beşinci ve Carlos Sainz ile altıncı en hızlıydı.

İki bileşik. Sürücüler, Mediums’ı seansın son bölümüne sığdırmadan önce, en iyi zamanlarını belirledikleri zaman olan Sert lastiklerle başladılar.

Charles, 1’18″996’da saatleri durdurdu ve

Carlos 1’19″020’lik en iyi zamanıyla 22 tur koşarken 25 turu tamamladı.

İkinci saat. Bu öğleden sonra, ikinci oturum yerel saatle 15’te yapıldı.

İspanya Grand Prix’si için ikinci serbest antrenman seansında, Scuderia Ferrari SF21’leri sırasıyla Charles Leclerc ve Carlos Sainz ile zaman çizelgesinde üçüncü ve sekizinci sırayı aldı.

58 tur. Sürücüler ilk olarak Softs’ta en iyi zamanlarını ayarlamadan önce Orta lastiklerle çıktılar: Charles 1’18″335 ile üçüncü ve Carlos 1’18″674’te sekizinci oldu. Her zamanki gibi, kapanış aşamalarında, odak yarış simülasyonu çalışmasına geçti. Leclerc 28 tur attı ve Sainz iki tur daha attı.

Ferrari’ler için işler iyi gidiyor gibi!

Ferrari Cephesinde RusyaGp’si

Charles Leclerc ve Carlos Sainz’ın dördüncülüğü ve altıncılıkla yetindi.

Ferrari F1 Takımının Monza Tarihi ve İstatistikleri