Daniel Ricciardo :Sırada Portimão var ve arabaya geri dönmek için sabırsızlanıyorum

"Sırada Portimão var ve arabaya geri dönmek için sabırsızlanıyorum. Orada yarışmak, takvimdeki her yarışta görmediğiniz bazı benzersiz unsurlara sahip pistle çok eğlenceli.

“Sırada Portimão var ve arabaya geri dönmek için sabırsızlanıyorum. Orada yarışmak, takvimdeki her yarışta görmediğiniz bazı benzersiz unsurlara sahip pistle çok eğlenceli.

Yüksek ve düşük hızlı virajların iyi bir karışımı vardır ve yükseklikte heyecan verici bir zorluk haline getiren çeşitli değişiklikler vardır. Bazı dönüşlerden çıktığınızda, gradyandaki dik değişikliklerle midenizin düştüğünü gerçekten hissedebilirsiniz.

“Bu hafta sonu, ilk iki yarışta kaydettiğimiz ilerlemeyi geliştirmeyi ve Imola’da öğrendiklerini uygulamaya koymak istiyorum.”

Sezona kesinlikle Kurucular Şampiyonası için iyi puanlar alarak doğru bir başlangıç yaptık, bu yüzden bu konuda çok hayal kırıklığına uğrayamam. Hala kavramaya çalıştığım birkaç unsur var, bu da direksiyonda daha fazla zaman ile daha iyi olacak. Lando’nun podyuma çıktığını görmek, aracın süper motive edici potansiyelini gösterdi. Sadece üç yarıştayız ve benden gelecek çok şey var, bu yüzden devam edelim.”

Cumartesi günü oraya geri dönüp biraz eğleneceğiz

“Hafta sonu için Körfez renklerinde yarışmak heyecan seviyesini daha da yükseltiyor”

İkinci lastik setini biraz daha iyi yönetebilirdik.

Bazı grands prix’ler takımın bir plana bağlı kalmasını gerektirir.