CLAUDIO CALABRESI, PRAMAC RACING’IN YENI TAKIM YÖNETICISI OLACAK.

Claudio Calabresi, Francesco Guidotti’nin yerine Pramac Racing Takım Yöneticisi olarak görev yapacak.

Claudio, küresel enerji şirketlerinde kariyeri boyunca kazandığı birinci sınıf yöneticilik deneyimi, son olarak Eni Rafineri ve Pazarlama Ticaret Direktörü Olarak Seçilmesi ve motosiklete olan büyük tutkusu nedeniyle Takıma liderlik etmek için seçildi.

İkincisi, son yirmi yıldır dünya motosiklet şampiyonasının padolarında düzenli bir varlık olmasına neden oldu; ayrıca projenin başlangıcından bu yana Octo Pramac MotoE’nin Takım Yöneticisi olmuştur.

Claudio, binicilerin koçu olmaktan Sportif Direktörlük görevine adım atan Fonsi Nieto’nun desteğinden yararlanacak.

Paolo Campinoti
Claudio’nun takımımızdaki büyümesi, ona duyduğum saygının ve güvenin ifadesidir ve MotoE’de Takım Yöneticisi olarak 3 sezon sonra bu yeni ve önemli mücadeleye hazır olacağına inanıyorum.

Pramac Racing’in MotoGP’nin en iyi takımlarından biri olacağından ve gelecek sezonun büyük memnuniyet getireceğinden emin olarak bu yeni maceraya birlikte başlamak için sabırsızlanıyoruz.

Fonsi ile yakın işbirliği, sportif açıdan bize sağlam beceriler ve deneyimler de sağlayacaktır.

Claudio Calabresi
Paolo Campinoti’nin bu pozisyon için beni düşünmelerinden gurur duyuyorum. Birkaç yıldır farklı projelerde birlikte çalışıyoruz ve güçlü bir saygı ve arkadaşlık ilişkisi geliştirdik.

Şimdi benim için merak, tutku ve deneyimin takımın tam emrinde olacağı ve MotoGP’deki en rekabetçi takımlardan biri olmaya en büyük bağlılıkla yeni bir bölüm açılıyor.

Kevin Magnussen İspanya GP Değerlendirmeleri

McLAREN RACING, FORMULA E’DE YARIŞACAK

“Yaptığımız güncellemelerle aracımızın nasıl performans göstereceğini görmek ilginç olacak.”

1991’den beri Formula 1 İspanya Grand Prix’sine ev sahipliği yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.