Abu Dhabi’de Kimi ve Antonio için özel mesaj

Alfa Romeo Racing ORLEN, Abu Dhabi Grand Prix’sinde C41 otomobillerinde özel bir tasarımla birlikte üç yıl aradan sonra sürücülerine veda edecek

Kimi Räikkönen ve Antonio Giovinazzi’nin arabaları, ikilinin 2019’da birlikte başlamış bir yolculuk olan Hinwil merkezli kadroyla maceralarına son verirken, iki sürücüye takımdan özel mesajlar verecek.

Mesaj, otomobillerin motor kapağında yer alan Alfa Romeo logolarına dahil edilecek. Antonio’nun arabasında, popüler sürücünün ilk çıkışından bu yana takıma yaptığı katkıya ithafen İtalyanca “Grazie di tutto, Antonio” – her şey için teşekkürler Antonio – yer alacak;

Kimi’nin arabasında bunun yerine Finn’in uzun kariyeri boyunca Formula 1 diline giren klasik takım radyo mesajlarından biri olan “Sevgili Kimi, seni şimdi rahat bırakacağız” mesajı yer alacak.

Mesajlar Abu Dhabi Grand Prix’sinin tüm seanslarında yer alacak ve hafta sonu boyunca gerçekleşecek Kimi ve Antonio’ya övgülerden sadece biri olacak ve takım günler ilerledikçe daha fazlasını açıklayacak.

2021 sezonu sona ererken, kişilikleri, mizahları ve yarışa olan bağlılıklarıyla milyonlarca taraftarı büyüleyen ve Alfa Romeo Racing ORLEN ruhunu hem pistte hem de pist dışında somutlaştıran iki sürücü arasındaki ortaklık da sona erecek.

Kevin Magnussen İspanya GP Değerlendirmeleri

McLAREN RACING, FORMULA E’DE YARIŞACAK

“Yaptığımız güncellemelerle aracımızın nasıl performans göstereceğini görmek ilginç olacak.”

1991’den beri Formula 1 İspanya Grand Prix’sine ev sahipliği yapıyor.

Formula 1 Dünya Şampiyonası Avrupa’ya geri döndü

‎Toto: ‎”Altımızdaki en hızlı üçüncü araçla, Miami’de mümkün olan maksimum puanları çıkardık.”‎

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.