SCUDERIA FERRARI YENI SİMÜLATÖRÜ TAMAMLANDI

Yeni Scuderia Ferrari simülatörü yeni evinde. Tesisin montajı ve simülatörün kurulumu bu hafta Gestione Sportiva’nın ana ofisi ile Fiorano Pisti arasında yer alan yeni bir binada tamamlandığını duyurdu.

Önümüzdeki haftalarda kalibrasyon çalışması gerçekleştirilecek ve daha sonra Eylül 2022’de spor düzenlemelerinin gerektirdiği yaz tatilinden sonra gerçek çalışma başlayacak ve 2022 otomobilinin tasarım aşamasını destekleyecek.

Aynı zamanda, mevcut simülatör hala SF21’deki geliştirme çalışmaları ve aracı hafta sonlarına hazırlanmak ve Ferrari Sürücü Akademisi’ndeki gençleri desteklemek için kullanılacak.

Yeni simülatör kesinlikle bu alanda en son noktadadır ve şu anda piyasadaki herhangi bir şeyin en düşük gecikme süresi ve en geniş bant genişliği olan 360 ° ‘lik bir ortamda yeniden üretildiği Scuderia Ferrari ve eski Ferrari mühendisi Ashley Warne başkanlığındaki İngiltere merkezli Dynisma şirketi arasındaki işbirliğinin sonucu olarak tamamen yeni bir konsepte dayanıyor.

Sadece Maranello takımı için üretilmiş denilen açıklamada aydıca

Gianmaria Fulgenzi Tedarik Zinciri Başkanı

Simülasyon ve dijital teknoloji bir Formula 1 otomobilinin geliştirilmesinde her zamankinden daha önemli bir rol oynayacak ve bu sektörde nesiller boyu sıçrama yapmamızı sağlayacak bir araç yaratmaya odaklanarak mümkün olan en iyi seçimi yaptığımıza inanıyoruz dedi.

Üretmek için genç ve dinamik bir şirket olan Dynisma’yı seçtik. Bu projenin tamamlanması iki yıl aldı ve şimdi 2022 yılında yürürlüğe giren yeni teknik düzenlemelere dayanarak üretilecek otomobile verilen isim olan 674 projesinde kullanmaya hazırız denildi.

Kevin Magnussen İspanya GP Değerlendirmeleri

McLAREN RACING, FORMULA E’DE YARIŞACAK

“Yaptığımız güncellemelerle aracımızın nasıl performans göstereceğini görmek ilginç olacak.”

1991’den beri Formula 1 İspanya Grand Prix’sine ev sahipliği yapıyor.

Formula 1 Dünya Şampiyonası Avrupa’ya geri döndü

‎Toto: ‎”Altımızdaki en hızlı üçüncü araçla, Miami’de mümkün olan maksimum puanları çıkardık.”‎

Max tur rekorunu elinde tutuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.