Amacımız yarışı her iki arabayla da bitirmek

Guenther Steiner : Her şey doğru gidiyordu. Sıralama turlarında 19 ve 20. Bence ilerleme kaydediyoruz ve gittikçe amacımıza yaklaşıyoruz; Sadece biraz daha zamana ihtiyacımız var.

foto : haasf1team.com

Guenther Steiner : Her şey doğru gidiyordu. Sıralama turlarında 19 ve 20. Bence ilerleme kaydediyoruz ve gittikçe amacımıza yaklaşıyoruz; Sadece biraz daha zamana ihtiyacımız var.

Steiner : Bu, çocukların nasıl öğrendiklerini teşvik ediyor ve umarım yarın bu öğrenme eğrisinde bir adım daha atıp yarışı her iki arabayla da bitiririz. Amacımız bu.”


Nikita Mazepin, 9 Numaralı Sürücü, Uralkali Haas F1 Takımı

“Pistte veya araçla çok rahat olmadığım için dün benim için çok zor bir günmüş gibi hissettim. Daha sonra bu sabah doğru yönde küçük adımlar attık ki bunu görmek hoşuma gidiyor, temeli oluşturanlar onlar.

Açıkçası, rüzgar burada hızlandı, ki bu hiçbir sürücü rüzgarı sevmediği için olmasını istemediğim bir şeydi, çünkü araç dengesini çok öngörülemez hale getiriyor, ancak kavrama dünden beri doğal olarak tüm turlardan sonra daha da gelişti. Genel olarak, araç çok daha iyi hissediyordu ve bence olmak için iyi bir yer araçtan maksimum almaya oldukça yakındık.”

Mick Schumacher, Sürücü No. 47, Uralkali Haas F1 Takımı

“Tüm serbest uygulamalara baktığımızda daha ilerlediğimizi düşünüyorum, ancak diğer bazı sürücü ve takımların ikinci setlerinde bir adım öne çıkmayı başardıklarını düşünüyorum ve açıkçası biz bunu yapmadık.

Bu pistte herhangi bir şey olabilir, hiç beklenmedik anda ters rüzgar esiyor; İlk sektörde yarım saniye kaybedersin. Genel olarak mutlu olabileceğimizi düşünüyorum, hala her yarışta hafta sonunda istikrarlı adımlar atıyoruz. Kendimizde büyük bir gelişme var ve bundan mutlu olmalıyız. Araçta her saat ve her gün daha rahat hissediyorum ve bu da hemen araba da ve tempoda olmamı kolaylaştırıyor.

Bu çok olumlu bir şey ve bana bunu yapmayı öğrettiği için takıma minnettarım.”

Mick Schumacher,

Kevin Magnussen İspanya GP Değerlendirmeleri

McLAREN RACING, FORMULA E’DE YARIŞACAK

“Yaptığımız güncellemelerle aracımızın nasıl performans göstereceğini görmek ilginç olacak.”

1991’den beri Formula 1 İspanya Grand Prix’sine ev sahipliği yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.