F1, Formula 1, WRC, MotoGP, Motor Sporları Haberleri

Türkiye'nin Motor Sporları Sitesi

Daniel Ricciardo :Sırada Portimão var ve arabaya geri dönmek için sabırsızlanıyorum

"Sırada Portimão var ve arabaya geri dönmek için sabırsızlanıyorum. Orada yarışmak, takvimdeki her yarışta görmediğiniz bazı benzersiz unsurlara sahip pistle çok eğlenceli.

“Sırada Portimão var ve arabaya geri dönmek için sabırsızlanıyorum. Orada yarışmak, takvimdeki her yarışta görmediğiniz bazı benzersiz unsurlara sahip pistle çok eğlenceli.

Yüksek ve düşük hızlı virajların iyi bir karışımı vardır ve yükseklikte heyecan verici bir zorluk haline getiren çeşitli değişiklikler vardır. Bazı dönüşlerden çıktığınızda, gradyandaki dik değişikliklerle midenizin düştüğünü gerçekten hissedebilirsiniz.

“Bu hafta sonu, ilk iki yarışta kaydettiğimiz ilerlemeyi geliştirmeyi ve Imola’da öğrendiklerini uygulamaya koymak istiyorum.”

Sezona kesinlikle Kurucular Şampiyonası için iyi puanlar alarak doğru bir başlangıç yaptık, bu yüzden bu konuda çok hayal kırıklığına uğrayamam. Hala kavramaya çalıştığım birkaç unsur var, bu da direksiyonda daha fazla zaman ile daha iyi olacak. Lando’nun podyuma çıktığını görmek, aracın süper motive edici potansiyelini gösterdi. Sadece üç yarıştayız ve benden gelecek çok şey var, bu yüzden devam edelim.”

“Daha çok şey olduğunu biliyoruz”

Takım, Rusya’ya gitmeye hazır ve daime hazır!

Martin Whitmarsh, Aston Martin’e transfer oldu.

McLaren Racing ve Arrow Electronics, McLaren F1 ve Arrow McLaren SP takımlarıyla Ortaklığını uzattı.