Elemelerin sonucuyla kesinlikle hayal kırıklığına uğradık.

bugün piste bu sabah vardığımızda düşündüğümüz şey değil. Şu anda elemelerin sonucuyla kesinlikle hayal kırıklığına uğradık.

“P7 ve P16, bugün piste bu sabah vardığımızda düşündüğümüz şey değil. Şu anda elemelerin sonucuyla kesinlikle hayal kırıklığına uğradık.

Ne yazık ki Daniel, araçta kendini çok daha rahat hissettiği üç iyi antrenman seansından sonra, bugün Q1’deki performansı tekrarlayamadı ve bu da ne yazık ki sıralama turlarının erken biti anlamına geliyordu. Bu akşam Daniel’la birlikte neler olduğunu analiz edeceğiz.

“Lando’nun tarafında, direksiyonda formda bir Lando ile aracın potansiyelini bu pistte görmek yine harikaydı. P7’yi bitirmek, Lando’nun Q2’de yaptığı tur zamanına bakarak şu anda bir hayal kırıklığı gibi hissettiriyor. Pist Q3’te yavaşlaştı ve koşullar çok tutarsızdı, ancak yine de daha iyi bir pozisyon mümkündü.

Ne yazık ki, Q3’teki son koşusunda önünde yavaşlayan başka bir araba tarafından yakalandı, bu yüzden yeni lastiklere zaman ayarlama şansı bulamadı.

ANDREAS SEIDL

“Olumlu tarafta, takımın fabrikadaki sürekli gelişimi ve sıkı çalışmasının bir sonucu olan otomobilin potansiyel rekabet gücünü görmek yine harikaydı. Performanstaki bu gelişmeler çok cesaret verici ve onları yarınki yarışa götüreceğiz.

“Her zaman olduğu gibi, bu hayal kırıklığını mümkün olan en kısa sürede geride bırakacağız ve puanlar dağıtıldığında yarına tekrar odaklanacağız.

İki iyi sürücümuz ve yarın mücadele etmeye çalışacak harika bir takımımız var.”

Cumartesi günü oraya geri dönüp biraz eğleneceğiz

“Hafta sonu için Körfez renklerinde yarışmak heyecan seviyesini daha da yükseltiyor”

İkinci lastik setini biraz daha iyi yönetebilirdik.

Bazı grands prix’ler takımın bir plana bağlı kalmasını gerektirir.