F1, Formula 1, WRC, MotoGP, Motor Sporları Haberleri

Türkiye'nin Motor Sporları Sitesi

İspanya’da tekrar rayına oturmayı dört gözle bekliyorum.

“İspanya’da tekrar rayına oturmayı dört gözle bekliyorum. Imola ve Portimão’daki iki benzersiz devreye sahip olduktan sonra, gerçekten iyi bildiğim bir devrede bazı turlar atmak iyi olacak.

Tüm takımlar Barcelona’da çok fazla test yapıyor, bu yüzden sürücüler pist hakkında hemen hemen herşeyi biliyoruz. Devreye ve yüksek kavrama seviyelerine çok aşina olmak, arabayı gerçekten itebileceğim ve endişelenecek çok fazla başka faktöre sahip olmadığım anlamına gelmelidir.

Her yarış mesafesinde kendimi daha rahat hissediyorum, bu yüzden önümüzdeki birkaç yarışta neler yapabileceğimizi görmek için gerçekten heyecanlıyım.”

daniel ricciardo

Formula 1’in gladyatörleri, Portimão’da duking yaptıktan sadece birkaç gün sonra, bu hafta sonu İspanya Grand Prix’sinde bir kez daha savaşmaya hazırlanıyor.

Arena mı? Büyüleyici Circuit de Barcelona-Catalunya. Sık sık sezon öncesi kanıtlayan bir zemin, tanıdık bir F1 uğrak yeridir, ancak bu yıl sadece Bahreyn’de gerçekleşen sezon öncesi testlerle bulunuyor.

Kazananlar Kulübüne Adını Yazdırdı

Bu, 2012’den bu yana ilk McLaren zaferi

<strong>“Koşarak yere basmamız, hızlı bir şekilde hıza ulaşmamız ve bazı noktaları elimizden almamız gerekecek”</strong>

Norris: Olumlu bir gün çünkü birçok farklı şeyi test ettik